13 czerwca 2016

O nas

Centrum Dietetyki DietoMed zostało stworzone z pasji. Naszą misją jest pomoc w terapii nadwagi, otyłości oraz chorobach dietozależnych. Prowadzimy poradnictwo dietetyczne zgodne z aktualną wiedzą naukową oraz dokładamy wszelkich starań aby nasz pacjent spełnił swoje oczekiwania.

Gabinety Dietetyczne DietoMed znajdują się w Rzeszowie oraz w Brzozowie.

 

 

mgr Anna Wargacka 

dietetyk kliniczny

 

Nazywam się Anna Wargacka, jestem dietetykiem klinicznym. Ukończyłam dwustopniowe studia na kierunku dietetyka. Pracę magisterską broniłam na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Dietetyka jest dla mnie pasją, która zaczęła się jeszcze w liceum, kiedy w Polsce dietetyka nie była aż tak popularna jak dziś, jednak zawsze wierzyłam w istotną rolę tej młodej dziedziny nauki, która ma kluczowe znaczenie w profilaktyce i utrzymaniu zdrowia.

Myślę, że moja misją jest promowanie zdrowego stylu życia, pokazywanie pacjentom ile możemy dać naszemu organizmowi, dzięki prawidłowo zbilansowanej diecie i aktywności fizycznej. Dlatego w szczególności specjalizuję się w chorobach dietozależnych, cywilizacyjnych. Stale rozwijam swoje umiejętności, śledząc badania naukowe, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach. Ukończyłam studia podyplomowe „Psychodietetyka z neurobiologią mózgu”. Umiejętności z zakresu psychodietetyki pozwalają nie tylko lepiej zmotywować pacjenta ale również pomóc mu w zmianie stylu życia na stałe.

 Moją praktykę opieram na dietetyce klinicznej, zgodnej z badaniami naukowymi. Zawodowo pracuje w gabinecie dietetycznym. Jestem właścicielem Centrum Dietetyki DietoMed w Rzeszowie. Prowadzę zajęcia dydaktyczne na Uniwersytecie Rzeszowskim. Aktywnie współpracuje ze Stowarzyszeniem Diabetyków w Rzeszowie. W wolnych chwilach uprawiam kolarstwo górskie oraz odkrywam nowe smaki gotując w kuchni.