• Zadzwoń: +48 537 660 060, 507 781 575
Open

O nas

O nas

Centrum Dietetyki DietoMed Rzeszów

 

Przekraczając próg poradni dietetycznej DietoMed możesz liczyć na kompleksową pomoc w walce z Twoimi problemami żywieniowymi. Nasza pasja jest zdrowy styl życia. Posiadamy wysokie kwalifikacje oraz doświadczenie w pracy z pacjentami. Na samym początku przeprowadzamy szczegółowy wywiad z pacjentem, a także dokonujemy badania składu ciała, co umożliwia nam wskazanie błędów dietetycznych oraz sformułowanie trafnych zaleceń.

Indywidualnie opracowana strategia dążenia do prawidłowej masy ciała oparta jest na eksperckiej wiedzy naukowej z zakresu dietetyki oraz psychologii. Specjalizujemy się w dietetyce klinicznej oraz psychodietetyce. Rozumiemy jak wielkim wyzwaniem jest zmiana nawyków żywieniowych, dlatego wspieramy na każdym etapie oraz w razie konieczności współpracujemy z innymi specjalistami tj. lekarze, psychoterapeuci, trenerzy aby nasz pacjent otrzymał wszechstronną opiekę.

Nasze diety cechuje różnorodność, dostosowanie do trybu życia i preferencji pacjenta. Staramy się aby produkty były łatwo dostępne i na każda kieszeń. W swojej praktyce duży nacisk kładziemy na edukację żywieniowa, aby pacjent po skończeniu współpracy potrafił sam prawidłowo komponować posiłki oraz cieszył się wiele lat wypracowanymi efektami.

Bez względu na to czy potrzebujesz redukcji masy ciała, chcesz dostosować dietę do choroby, aktywności fizycznej czy po prostu zdrowo żyć jesteśmy w stanie Ci pomóc. Nasze programy dietetyczne to nie tylko diety. W Dietomed nauczymy Cię zmienić styl życia.

Poznaj nasz zespół