23 kwietnia 2019

Dietetyk Sanok

Centrum dietetyczne w Sanoku – Dieto Med, to miejsce, w którym pomożemy Ci wypracować zdrowe nawyki żywieniowe. Od lat wspieramy naszych pacjentów w walce z otyłością i nadwagą, zwiększamy świadomość zarówno na temat zdrowego, jak i nieprawidłowego odżywiania. Układamy diety dla dzieci, kobiet w ciąży, jak również dla osób walczących z różnego typu dolegliwościami i chorobami, na przykład z cukrzycą.

 

 

Centrum dietetyczne w Sanoku – zakres usług

Nasza poradnia dietetyczna w Sanoku powstała z pasji do zdrowego trybu życia, a w szczególności do zdrowego odżywiania. Dokładnie analizujemy problemy naszych pacjentów i przygotowujemy dla nich odpowiednio zbilansowane plany żywieniowe, zapewniamy też wsparcie podczas zmiany nawyków odżywiania czy w walce o zgrabną sylwetkę.

Czym dokładnie się zajmujemy? W zakresie usług naszego centrum dietetycznego mieszczą się:

  • Badanie składu ciała

Dysponujemy profesjonalnym analizatorem medycznym, który pozwala dokładnie określić skład ciała — dzięki temu uzyskujemy informacje na temat masy tkanki tłuszczowej, masy mięśni szkieletowych, zawartości wody w organizmie czy BMI.

  • Leczenie nadwagi i otyłości

W naszej poradni dietetycznej w Sanoku układamy indywidualne plany żywieniowe, i udzielamy porad dotyczących aktywności fizycznej.

  • Dietetyka dla kobiet w ciąży

Kobiety w ciąży w szczególności powinny przestrzegać odpowiednio zbilansowanej diety. W naszym centrum w Sanoku układamy indywidualne diety profilaktyczne dla kobiet w ciąży.

  • Dietetyka pediatryczna

Nasi  dietetycy zajmują się oceną stanu odżywienia dziecka, układają diety, służą radą w zakresie żywienia dzieci w chorobach.

  • Psychodietetyka

Psychodietetycy służą wsparciem w wyznaczaniu celów, pomagają również w walce z zaburzeniami odżywiania o podłożu psychologicznym, do których zaliczamy bulimię i anoreksję.

  • Dietetyka kliniczna

Dietetyka kliniczna to nauka o leczeniu człowieka chorego. Dietetyka kliniczna jest bardzo ważna w przypadku takich chorób, jak cukrzyca typu I i II, nadciśnienie, choroby tarczycy, wątroby, alergie czy nowotwory.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy poradni dietetycznej?

Otyłość to choroba, z którą zmaga się coraz więcej osób w różnym wieku. Zatrważający jest fakt, że problemy z wagą mają już najmłodsi. Warto w porę zareagować i nie dopuścić do nadmiernego nagromadzenia tkanki tłuszczowej w organizmie, a jeśli już zmagamy się z takim problemem, zatrzymać rozwój choroby i wykonać pracę, dzięki której nasza waga będzie na prawidłowym poziomie.

Odpowiednio zbilansowany jadłospis to klucz do lepszego zdrowia i doskonałego samopoczucia. Mądre odżywianie korzystnie wpłynie na naszą figurę i wygląd, wzmocni pewność siebie i podniesie jakość życia.

Dlaczego jeszcze warto skorzystać z pomocy dietetyka w Sanoku?

  • Zespół naszych dietetyków udzieli Ci wielu istotnych informacji na temat Twojego organizmu.
  • Dowiesz się, na czym polega zdrowe odżywianie i dlaczego jest takie ważne.
  • Stworzymy dla Ciebie plan żywieniowy, który będzie zgodny z Twoimi preferencjami żywieniowymi i dostosowany do Twoich potrzeb oraz trybu życia.
  • Fachowe wsparcie z pewnością będzie dużą motywacją w realizacji Twojego celu – na przykład zrzucenia zbędnej tkanki tłuszczowej.

Anna Wargacka — właścicielka Dieto-Med

Nazywam się Anna Wargacka i jestem dietetykiem klinicznym. Dietetyka to moja największa pasja, nie tylko zawód, który wykonuję. Od lat pomagam pacjentom w rozwiązywaniu różnego typu problemów, które dotyczą odżywiania, układam indywidualne plany żywieniowe dla osób walczących z otyłością, jak również z chorobą refluksową przełyku, chorobami jelit, chorobami nerek i innymi.

Wciąż udoskonalam swoją wiedzę, uczestniczę w konferencjach i seminariach. Ponadto, aktywnie współpracuje ze Stowarzyszeniem Diabetyków w Rzeszowie i prowadzę zajęcia dydaktyczne na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Dietetycy z Sanoku? Zapraszamy do naszego centrum dietetycznego! Nasz zespół zapewni Ci pomoc i wsparcie w zakresie zdrowego odżywiania.