• Zadzwoń: +48 537 660 060, 507 781 575
Open

mgr Anna Wargacka

dietetyk kliniczny, psychodietetyk Anna Wargacka

mgr Anna Wargacka

dietetyk kliniczny, psychodietetyk

Założycielka gabinetów mgr Anna Wargacka to dietetyk z pasji i wykształcenia. Wiedza z zakresu dietetyki klinicznej, psychodietetyki oraz bogate doświadczenie kliniczne pozwoliły na wypracowanie skutecznych metod pracy z pacjentem. Zaufało nam setki pacjentów o czym świadczą pozytywne opinie.

Zapraszamy do naszych gabinetów Dietomed Centrum Dietetyki w  Rzeszowie, Brzozowie, Krośnie i Sanoku.

Zadbaj o swoje zdrowie już dziś! Zmień styl życia z nami!

Ukończyłam dwustopniowe studia na kierunku dietetyka. Pracę magisterską broniłam na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Kontynuowałam edukację na studiach podyplomowych z Psychodietetyki oraz Przygotowania pedagogicznego. Doświadczenie kliniczne zdobywałam w przychodniach specjalistycznych. Prowadziłam zajęcia z zakresu dietetyki na Uniwersytecie Rzeszowskim, Szkołach Gastronomicznych oraz liczne prelekcje dla pacjentów. Aktywnie współpracuję ze Stowarzyszeniem Diabetyków, otrzymałam srebrną odznakę zasłużonych.

W szczególności specjalizuję się w dietetyce klinicznej oraz psychodietetyce.

Rozumiem jak istotne w trwałej zmianie nawyków żywieniowych są partnerskie relacje z pacjentem, prawidłowo sformułowane zalecenia dietetyczne jak również wiedza z zakresu psychologii odżywiania. Chcąc udoskonalić swoje umiejętności i doświadczenie w pracy ukończyłam Staż w Instytucie Psychodietetyki we Wrocławiu. Stale rozwijam swoje kwalifikacje śledząc badania naukowe, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach. Sukcesy pacjentów są również moimi, praca w gabinecie daje mi ogromną satysfakcję.

Prywatnie jestem właścicielką maltańczyka, aktywnie spędzam czas na rowerze, odkrywam nowe smaki gotując w kuchni, uwielbiam czekoladę.

Certyfikaty i dyplomy