• Zadzwoń: +48 537 660 060, 507 781 575
Open

Blog

Categories Blog

Czy otyłość to tylko defekt kosmetyczny?

Odchudzanie to temat najczęściej poruszany w mediach i programach śniadaniowych. Odchudzamy się “do sylwestra”, “do lata”, “do wesela”, po to, żeby dobrze wyglądać w stroju kąpielowym czy kreacji balowej. Tak jakby odchudzanie wiązało się tylko z wyglądem zewnętrznym. Czy odchudzamy się, tylko po to, żeby sukienka wyglądała lepiej, a spodnie od garnituru pasowały? Czy naprawdę liczy się dla nas tylko efekt wizualny? Niestety, bardzo często tak jest.

Czytaj więcej Czy otyłość to tylko defekt kosmetyczny?

metamorfoza klientki dietomed
Categories Blog

Wywiad z pacjentką gabinetu Dietomed, Panią Agatą

Zwykle to my odpowiadamy na Państwa pytania. Dzisiaj to my, postanowiłyśmy je zadać. Rozmawiałyśmy z Panią Agatą, która współpracuje z nami już ponad rok. Byłyśmy ciekawe jak zmieniło się jej życie po zrzuceniu zbędnych kilogramów. Pani Agata zechciała podzielić się z Państwem swoją historią i odpowiedziała na kilka pytań.

Czytaj więcej Wywiad z pacjentką gabinetu Dietomed, Panią Agatą

Categories Blog

Indeks sytości – czym jest – co jeść, aby być sytym dłużej?

Jeśli kiedykolwiek próbowałeś/próbowałaś zrzucić zbędne kilogramy to z pewnością nie raz doskwierało Ci uczucie głodu, które zmuszało Cię niejednokrotnie do sięgnięcia po dokładkę posiłku lub podjadania. Ciężko nie zauważyć, że po niektórych produktach jesteśmy bardzo długo syci, po innych niestety szybko burczy w brzuchu. Produkty, po których jesteśmy najedzeni dłużej, posiadają wysoki indeks sytości. Co to takiego?

Czytaj więcej Indeks sytości – czym jest – co jeść, aby być sytym dłużej?

dieta na urode
Categories Blog

Dieta na urode

O zdrowym odżywianiu w ostatnich latach mówi się bardzo dużo. O tym, jak wpływa na kondycję, pracę serca, mózgu, wątroby i innych narządów. Edukujemy wciąż o konsekwencjach nieodpowiedniego odżywiania. A może by tak raz, poruszyć temat urody?

Czytaj więcej Dieta na urode

1 2 3 6