• Zadzwoń: +48 537 660 060, 507 781 575
Open

mgr Edyta Szurlej

edyta-szurlej

mgr Edyta Szurlej

dietetyk kliniczny

Moja złota zasada brzmi: „to dieta ma być podporządkowana nam, a nie my diecie”. Nawet najzdrowsza i najlepiej zbilansowana dieta nie zadziała, jeśli nie jesteśmy w stanie wdrożyć jej w życie. Dlatego stawiam na indywidualne podejście do pacjenta i wprowadzanie zdrowszych nawyków na miarę jego możliwości, uwzględniając tryb życia, zasoby ekonomiczne i psychoenergetyczne.

Ważne jest dla mnie, by pacjent nie stał się „niewolnikiem” jadłospisu i raczej uważam je za narzędzie, które uczy go, jak zdrowe żywienie powinno wyglądać w praktyce, by w konsekwencji zostało z nim na stałe. Biorę pod uwagę to, że oprócz jedzenia jest po prostu życie i mnóstwo innych spraw, dlatego staram się by zdrowa dieta była dla pacjenta jak najmniej uciążliwa.

Z wykształcenia jestem dietetykiem z tytułem magistra, który obroniłam na Uniwersytecie Rzeszowskim. Oprócz ukończenia studiów dbam o ciągłą edukację poprzez szkolenia i chłonąc wiedzę przekazywaną przez osoby, które uważam za autorytety w dziedzinie dietetyki. Szczególnie interesuje mnie temat Psychodietetyki i w przyszłości chciałabym ukończyć studia podyplomowe w tym kierunku.

Certyfikaty i dyplomy