"Dzięki trafnej i indywidualnie opracowanej przez Panią Annę Wargacką,  diecie, moje ciśnienie i cholesterol wróciły do normy. Nie muszę przyjmować leków, a ustalone w diecie potrawy są pyszne.  Pani Anna Wargacka jest niezwykle kompetentną i miłą osobą, która w chwilach zwątpienia potrafi podnieść na duchu i zmotywować do działania. Gorąco polecam wizyty u Pani dietetyk wszystkim, którym zależy na dobrym zdrowiu, dobrym samopoczuciu i ładnej sylwetce."

Liliana Leniart

"Dzięki pomocy doktor Anny Wargackiej udało mi się zrzucić 7 kg w trzy miesiące, ale to jeszcze nie koniec mojej morderczej walki. Pani doktor przygotowała dla mnie przepyszną i urozmaiconą dietę bogatą w zdrowe produkty i mase witamin. Na każdej wizycie moje ciało jest kontrolowane analizą masy ciała i ukazuje mi szczegółowe postępy jakie zrobiłam. Dostałam dużo wskazówek dotyczących ćwiczeń, które mam wykonywać. Gorąco polecam wizyty u Pani dietetyk, tym którzy chcą zmienić swoje życie na lepsze."

Laura Królikowska

"Mam trójkę dzieci i niestety nie ustrzegłam się przed nadmiarem kilogramów. Odkąd pamiętam odżywiam się zdrowo, unikam wszystkiego co kaloryczne, tłuste, gazowane i słodkie... chociaż domowemu ciastu nie jestem w stanie się oprzeć. do wagi idealnej brakowało mi 8 kilogramów - dużo i mało... wydawało mi się, że na temat diet wiem wszystko. Jadłam regularnie, dużo białka, mało tłuszczu, piłam dużo wody, posiłki były niskokaloryczne, chociaż mało zróżnicowane ... i waga stała w miejscu. Zdecydowałam więc, że pójdę do dietetyka.

Barbara Tasior

"Wszystkim z pełną odpowiedzialnością mogę polecić fachową, bardzo milą i co najważniejsze skuteczną opiekę dietetyczną Pani Ani. Diety zbilansowane, smaczne, z produktów dostępnych w każdym sklepie, dopasowane do preferencji odchudzającego się bez udziwnień i stania przy kuchni godzinami. Pani Ania bardzo dba o swoich podopiecznych, jest kontaktową i przemiłą osobą oraz fachowcem w swojej profesji bardzo szeroko pojętej. Polecam, to dobrze wydane i nie aż tak duże pieniądze  ???"

Agnieszka Wojcik Gdula

Serdecznie polecam. Pani Anna jest miła, sympatyczna i przede wszystkim bardzo profesjonalna. Trafiłam do gabinetu DietoMed z powodu niedużej nadwagi i choroby hashimoto, otrzymałam bardzo smaczną i super skomponowaną 2-tygodniową dietę, po której lepiej się czuję a mój wygląd się zmienia. Posiłki są łatwe do przygotowania, urozmaicone i na każdą kieszeń. Pomimo pracy i dwójki małych dzieci dało się wszytko pogodzić. Czasem warto zrobić coś dla siebie. Szczerze polecam!!!

Elwira

''Nie męcz się swoim ciężarem pozostaw go Pani Ani .

Rozpocząłem współprace z Panią Anią w maju 2017 roku od 116 kg wagi i 41 tłuszczu trzewiowego, dziesięcioma różnymi tabletkami .

W dniu dzisiejszym ważę 90 kg i 24kg tłuszczu trzewiowego oraz trzema tabletkami bez katowania się głodem czy spożywaniem kosmicznych mieszanek pokarmowych .

Pani Ania opracowała dla mnie bardzo prosty ale urozmaicony jadłospis, zmieniając moje nawyki żywieniowe .

Okresowe wizyty sprawdzające motywują do dalszego utrzymania nauczonych dobrych nawyków żywieniowych.

Współpraca z panią Dietetyk jest samą przyjemnością bo traci się kilogramy, poprawia zdrowie sylwetkę i humor!!!

Z całą odpowiedzialnością polecam współpracę z Panią Anią''

Kazimierz